MAKALE DETAYI

07/02/2020

Çatalca Piknik Alanları

Çatalca Piknik Alanları

Piknik özellikle yaz aylarının olmazsa olmaz aktivitesi. Ufak bir zaman boşluğunda, hafta sonlarında bile piknik alanlarına koşa koşa gitmemiz geçmişten beri bir geleneğimiz. Çatalca piknik alanları da piknik dendiğinde İstanbullunun ilk aklına gelen yerlerden. Çatalca piknik alanlarının en seçkin yeri ise şüphesiz ki Tahtalıköy. Tahtalıköy için bir doğa harikası demek doğru bir tabir olacaktır.

Daha Önce Ata Bindiniz mi?

Hiç daha önce ata bindiniz mi? Binmediyseniz ilk deneyiminizi Çatalca piknik alanları içerisinde en nezih mekan olan Tahtalıköy’de yapmaya ne dersiniz? Tahtalıköy hayvan dostu bir yerdir. İçerisinde bulunan pek çok hayvan çeşitliliği ile de köy yaşamını size muhteşem biçimde yansıtır. Tahtalıköy’de pikniğinizi yaptıktan sonra doya doya ata binmek de mümkündür. Hem de oldukça uygun fiyatlar ile.

İstanbul’un Orta Yerinde Köy Yaşamı!

Şehir hayatı hepimize köy yaşamını arattı desek yalan söylemiş olmayız. Hayat koşturmacasında köy hayatının huzuruna her birimiz hasret kaldık. Çatalca piknik alanları mekanlarının içindeki Tahtalıköy, o çok özlediğiniz köy yaşamını size getirdi. Hem de İstanbul gibi metropol, mega bir kentte. Mekan ulaşım kolaylığı ile de İstanbulluların gözdesi. Burada doya doya piknik yapmak mümkünken, oldukça geniş arazide keşif turuna çıkmak da mümkün!

Oyun Parklarında Çocuklarınız Eğlensin!

Çatalca piknik alanları içerisinde yer alan Tahtalıköy’de oyun parkları mevcuttur. Keyifli bir piknik sonrası çocuklarınızı burada oynatabilirsiniz. Uygun fiyatlar da Tahtalıköy’ cazip kılan bir diğer unsurdur. Tahtalıköy uygun fiyata kaliteli hizmet sunar. Mutlu müşteriler, beraberinde kaliteli firmaları getirir. Tahtalıköy’den her müşteri güler yüzle ayrılır.

Enerjinize Enerji Katın!

Tahtalıköy’ün muhteşem doğasında enerji depolayın. Güzel bir hafta sonu kahvaltısı için Tahtalıköy’ü tercih edin. Açık hava insana bol bol enerji verir. Doğa harikalarının keyfine Tahtalıköy’de varın. Bütün bunların yanı sıra kendin pişir kendin ye ve diğer kaliteli menüler ile anın keyfini çıkarın. Hafta içi için bol bol konsantrasyon biriktirin. Sağlıklı iş yaşamı için bir adım atın.

AVM’lere Kapanmayın!

AVM’lere giden pek çok kişi oradan çıktığında omuzlarında büyük bir yük hisseder. Bu yük AVM’lerdeki yoğun elektrik enerjisinden kaynaklanır. Bol elektrik enerjiyi adeta sömürür. Peki siz neden hala hafta sonlarınızı AVM’lere kapanarak geçiriyorsunuz? Gelin Tahtalıköy’e doğanın keyfini burada çıkartın. Vücudunuzdaki elektrikten arının, ayaklarınız toprağa bassın. Omuzlarınızdaki yükten kurtulun. Doğanın enerjisine kendinizi kaptırın. Açık havada doğa ile iç içe zaman geçirmenin mutluluk ile de bir ilgisi vardır. Doğa bize mutluluk verir. Özellikle yaz aylarında açan çiçeklerin kokusu ile bütünleşin. Bu hayatın tadını Tahtalıköy’de çıkartın. Tahtalıköyde mangalınızı yapın, köy kahvaltısının köy ürünlerinin tadına varın. Çatalca’nın seçkin mekanında uygun fiyatlar ile zaman geçirmenin tadına doyasıya varın. Haydi siz de bu hafta sonu Tahtalıköy’e gelin!Ekleyen: Tahtalıköy

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YORUM YAP