MAKALE DETAYI

15/12/2020

İstanbul Özel Ambulans

İstanbul Özel Ambulans

İstanbul, sağlık hizmetleri konusunda en çok talebin olduğu şehirdir. Hasta sayısı fazla olduğu için ambulans bulmakta zorlandığınız zamanlar olabilir. Bu durumda hiçbir sorun yaşamadan İstanbul özel ambulans hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekiplerimiz İstanbul’un her yerinde bu hizmeti vermektedir.

Evinizden hastaneye gidecekseniz ya da  tedaviniz tamamlandıktan sonra evinize dönecekseniz özel bir ambulanstan destek alabilirsiniz. Hiç kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan ambulanslarımızla belirttiğiniz tarih ve saatte adresinizden alınırsınız ve gideceğiniz adrese kadar teslim edilirsiniz.

Bu hizmet sürecinde yatağınızdan ekipler tarafından alınır ve yolculuk sürecinde bir sağlık personeli refakatinde gideceğiniz adrese ulaştırılırsınız. Gittiğiniz adreste de ekipler sizleri yatağınıza kadar götürür. Yolculuk boyunca ihtiyacınız olan ek hizmetler de profesyonel sağlık ekipleri tarafından verilir.

 

İstanbul Özel Ambulans Kiralama

İstanbul’da binek araçlarla yolculuk yapamayacağınız zamanlarda özel ambulans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu durumda İstanbul özel ambulans kiralama hizmetleri için bize başvurabilirsiniz.

Ambulanslarda en az 2 sağlık personeli görev almaktadır. Ayıca tüm ambulanslar teknik ve tıbbi anlamda tam donanımlıdır. Gerekli yasal izinlere sahip ve uzman personelleri barındıran ambulanslarda yolculuk sırasında serum ya da yara tedavisi gibi işlemler refakatteki sağlık personeli tarafından gerçekleştirilir.

Ambulanslarla nakliniz sırasında özel bir sağlık sorununuz varsa bildirmeniz gerekir. Ekiplerimiz bu duruma göre hazırlanmaktadır. İstanbul’un her yerinden acil müdahaleye gerek olmayan ve yaralı tüm hastaların nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

İstanbul Özel Ambulans Fiyatları

İstanbul özel ambulans fiyatları için bizi arayarak bazı bilgileri verdikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu hizmetin bedeli için temel çerçeve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yetki verilen komisyon tarafından belirlenir. Fiyatlarda gelen ambulansın donanım durumu, hastanın genel durumu, transfer yapılacak iki nokta arasındaki uzaklık ve transfer sırasında kullanılan ek tedaviler belirleyicidir.

İstanbul içinde bir nakil işlemi talep edebileceğiniz gibi başka şehirlere yönelik de transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Mesafe önemli olmaksızın gideceğiniz adreste yatağınıza kadar profesyonel bir sağlık personeli tarafından, konforlu ve tam donanımlı bir ambulansla ulaştırılırsınız. İstanbul özel ambulans ücretleri hakkında bilgi almak için bize yazın.Ekleyen: Intime Ambulans

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YORUM YAP